HAKKIMIZDA

TARİHÇE

Sistem Güvenlik Hizmetleri Şirketi 2005 yılında kurulmuş ve 2006 senesinde 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun çerçevesinde Özel Güvenlik Faaliyet İzin Belgesi almıştır.

Kuruluşu itibari ile Kargo Güvenliği ve Bina Güvenliği üzerinde faaliyette bulunan Sistem Güvenlik Şirketi 26.10.2015’den beri Ulaştırma Bakanlığından almış olduğu "Uçak Özel Güvenlik Hizmet ve Denetimi Ruhsatı" ile faaliyet alanını genişleterek İstanbul Atatürk Havalimanı’nda "Uçak Özel Güvenlik" ve "Değerli Eşya ve Para Taşıma" hizmeti vermeye başlamıştır.

Sistem Güvenlik, faaliyet alanı ve yeterliliği bakımından Ulaştırma Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış bir kuruluştur.

Şu an IST, AYT, ESB ve ADB’de S Sistem Lojistik Şirketi için 60 eğitimli ve silahlı çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Sistem Güvenlik Kalite Yönetim Sistemi, ISO 9001:2008 kalite sertifikası, RoyalCert firması tarafından onaylanmıştır.

Müşterilerimize hatasız hizmet sunmak, maksimum memnuniyeti sağlamak üzere müşteri geri bildirimlerini sürekli almak ve hizmetin devamlılığını sağlamak.

Müşterilerimize maksimum kaliteli hizmet sunmak için teknolojiyi takip etmek ve bunu firmamıza entegre etmek.

Kalite yönetim sistemimizin sürekliliğini sağlamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi benimsemiş ve amaç edinmiştir.

Tüm firma bünyesinde çalışan personelin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak ve firma içi eğitim ile çalışan kalitesini yükseltmek.


HEDEFLERİMİZ

Yukarıda belirtilen tüm detaylar çerçevesinde yatırım, işgücü ve eğitimlerimizi tamamladık, 2017 için hedefimiz Türkiye’ de ilgili AVSEC pazarının %30’unu elimizde bulundurmaktır.

Sivil Havacılık Güvenliği’nde bir farkındalık ve kalite yaratmak. Düzenli gelişim amacımız doğrulusunda güvenlik hizmetlerimizin devamlılığını ve etkinliğini sağlamak. Rekabetçi yapımızla uygun fiyatlarla hizmet vermeye hazırız.